А.Яценюк проведе нараду із проведення позачергових виборів Президента

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбудеться селекторна нарада з забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів Президента України.

У селекторній нараді візьмуть участь члени Уряду України, голови обласних та Київської міської державних адміністрацій, представники Центральної виборчої комісії, Служби безпеки України та територіальних підрозділів МВС України.

Нагадаємо, що вчора у столичних відділах державного реєстру виборців утворилися великі черги громадян, котрі бажають внести свої прізвища до списків виборців та тих, хто бажає проголосувати не за місцем реєстрації. Черги просувалися дуже повільно.

Особливо багато нарікань на систему роботи ВДРВ надходиор від громадян, котрі приїхали із Криму чи Східних областей України та, зважаючи на політичну ситуацію, все ж таки бажають проголосувати на президентських виборах у Києві.

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, останній день, коли виборці, котрі хочуть проголосувати не за місцем реєстрації, можуть подати заяву до ВДРВ в інших містах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!