Виручка з мережі ТЦ "Амстор" на Донеччині не надходить на рахунки підприємств групи - "Смарт-Холдинг"

Згідно з повідомленням, йти на протиправні дії співробітників змушує екс-керуючий і міноритарний акціонер «Амстора» Володимир Вагоровський. «Це дає підстави припускати, що Вагоровський присвоює виручку торговельної мережі, при цьому залишаючи борги перед постачальниками і банками без оплати. Співробітники, які виконують незаконні вказівки, йдуть на кримінальний злочин, про що їх не повідомляє екс-керуючий. Таке грабіжницьке ставлення магазинів мережі призведе до банкрутства і закриття торгових центрів у Донецькій області»,— підкреслили в «Смарт-Холдингу».

КИЇВ. 13 січня. УНН. Головний акціонер групи компаній «Амстор» — «Смарт-Холдинг» заявляє, що виручка з магазинів, які знаходяться в Донецькій області, не інкасується згідно з установленими правилами, і, відповідно, не надходить на рахунки підприємств групи. Про це йдеться в повідомленні «Смарт-Холдингу».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 31 грудня 2014 р. озброєні люди намагалися блокувати ряд магазинів мережі «Амстор» у Запоріжжі, Дніпропетровську та Маріуполі. На місця подій прибула міліція, робота магазинів була відновлена, але ненадовго. Зараз не працюють більшість магазинів мережі «Амстор».

Компанія «Смарт-холдинг», основний акціонер «Амстора» повʼязує дії озброєних людей з міноритарним акціонером компанії і її колишнім керуючим Владмиром Вагаровским. Дії міноритарного акціонера і колишнього менеджменту в «Смарт-Холдингу» пояснюють результатами аудиту, який виявив спроби Вагоровського присвоїти компанію, а також приховати обсяги розкрадань.

Головний акціонер рітейлера — «Смарт-Холдинг» звернувся в правоохоронні органи і закликав співробітників зберегти стабільну роботу всіх підприємств групи компаній «Амстор». Повідомляється, що екс-керуючий шантажує менеджмент магазинів, примушує не виходити на роботу і приховувати торгову виручку від інкасації.

У даний момент екс-керівники мережі магазинів «Амстор» Володимир і Олександр Вагоровські перебувають за кордоном і зареєструвалися в готелі Cheval Blank елітного альпійського гірськолижного курорту Куршевель. Правоохоронці повʼязують відʼїзд Вагоровских за кордон з подачею від імені головного акціонера заяв в міліцію на дії екс-керуючого.

Компанія «Гелабран Реал Істейт» — акціонер, який стояв біля витоків створення групи компаній «Амстор», підтримав головного акціонера групи — «Смарт-Холдинг» у прагненні стабілізувати роботу торгових центрів «Амстор» по всій Україні.

У повідомленні компанії сказано: "Ми засуджуємо дії міноритарного акціонера Володимира Вагоровського і колишнього менеджменту в особі Олександра Вагоровського, які призвели до зупинки роботи магазинів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!