Турчинов: Обстріл автобуса під Волновахою — на совісті Кремля

Посилення обстрілів українських позицій постійно збігається з приїздом на окуповану бойовиками територію так званих російських гумконвоїв, і сьогоднішній обстріл пасажирського автобуса під Волновахою також на совісті Кремля.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

«Активізація обстрілів постійно збігається з проходженням через неконтрольовану частину кордону так званих російських гумконвоїв, які під виглядом надання гуманітарної допомоги поповнюють вогневі потужності російсько-терористичних угруповань»,— зазначив секретар РНБО.

Він наголосив, що подібні дії РФ призвели і до сьогоднішньої трагедії, коли цивільний автобус потрапив під обстріл системи залпового вогню з окупованої території, «що призвело до загибелі ні в чому не винних цивільних людей».

«Така діяльність Росії та її «гуманітарна» допомога призводить до свідомого зриву будь-якого формату мирних домовленостей та руйнує всі надані раніше гарантії припинення вогню»,— наголосив Турчинов.

Він наголосив: «Вбивство мирних людей, як і збиття «Боїнга», є ще одним свідченням звірячої сутності російської політики».

У цьому звʼязку керівник РНБО заявив, що подібна серія злочинних дій «потребує адекватної відповіді з боку України» та обовʼязково розслідуватиметься Гаазьким трибуналом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!