Ю.Тимошенко закликала В.Путіна звільнити кримського журналіста

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко звернулася до президента Росії Володимира Путіна з публічною вимогою негайно звільнити кримського журналіста Османа Пашаєва. Повідомляє з посиланням на їїофіційний сайт.

“Зараз немає часу вступати в переговори з маріонетками Кремля, розставленими на царювання в Криму – вони не самостійні в своїх рішеннях і тільки затягуватимуть процес. Тому я звертаюся напряму до Володимира Путіна: дайте команду негайно звільнити Пашаєва! Ані кримськотатарський, ані український народ ніколи не пробачить вам, якщо з Османом станеться щось недобре”, – зазначила Ю.Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” припустила, що причиною зникнення журналіста могла стати його активна громадянська і журналістська позиція.

“Особливо цинічним є те, що це викрадення сталося у найтрагічніший для кримських татар день – річницю депортації”, – заявила

“Ми ж, усі небайдужі українці, нині маємо разом молитися за життя і здоров’я Османа”, – закликала Ю.Тимошенко.

Як відомо, відомий журналіст Осман Пашаєв зник у неділю після жалобних заходів, приурочених до Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. Згодом стало відомо, що його допитує ФСБ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!