Народний фронт не хоче працювати в «чорний день»

Заступник голови парламентської фракції «Народний фронт» Андрій Іванчук пропонує ухвалити рішення, згідно з яким 16 січня Верховна Рада не працюватиме в сесійному режимі.

Про це він заявив у понеділок під час Погоджувальної ради депутатських груп і фракцій, інформує прес-служба «НФ».

«Я вважаю, що український парламент більше ніколи не повинен працювати 16 січня. Ми повинні прийняти рішення, де ця дата має бути чорним днем в історії українського парламентаризму. Тому що 16 січня повинне нас усіх чомусь навчити. Вношу таку пропозицію, і тому всі законопроекти з п’ятниці пропоную перенести на пленарний тиждень раніше», — зазначив Іванчук.

Нагадаємо, 16 січня 2014 року депутати Верховної Ради минулого скликання з порушенням Регламенту проголосували пакет законів, які суттєво обмежували права громадян та розширювали повноваження силових органів при покаранні учасників акції протесту. Попри гостру критику, екс-президент Янукович підписав закони, що й спровокувало найгостріші силові протистояння. Протести вийшли за межі Києва, а в результаті придушення протестних акцій владою в центрі столиці загинули понад 100 українських патріотів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!