Влада не достатньо використовує потенціал Української діаспори за кордоном – А.Геращенко

9 січня відбулася зустрічі з представниками Української громади, мешканцями міста Портленд, штат Орегон. Про це радник голови МВС Антон Геращенко написав на своїй сторінці у Facebook.

Говорили про проблеми з поставками в Україну гуманітарної допомоги з США.

«Зокрема, голова громадської благодійної організації „Самаритяни“ сказав, що контейнер з гуманітарною допомогою з США вже два тижні не пропускається через Маріуполькій порт в очікуванні узгодження на допуск в Україну гуманітарної допомоги від Міністерства праці та соціальної політики»,— написав А.Геращенко.

За його словами, діаспорянки також розповіли, що готові зібрати гроші і купити дорогі тепловізійні і спеціальні приціли для українських воїнів, але на вивезення такого роду спеціального обладнання потрібно офіційний дозвіл від влади США.

«В цілому за підсумками зустрічі з представниками Української громади штату Орегон можу сказати, що українська влада на мій погляд не досить використовують потенціал Української діаспори за кордоном. Нашим дипломатам потрібно робити все можливе для того, щоб українці за кордоном відчували, що держава Україна готова забезпечити їм „зелений коридор“ в усьому що стосується залучення в Україну гуманітарної допомоги, інвестицій та інновацій»,— написав А.Геращенко.

На його думку, державі Україна потрібно створити всі можливі умови для залучення української діаспори у розбудові Української держави і насамперед його економіки.

«Ми повинні просити наших діаспорян не так допомагати нам матеріально, скільки передавати нам досвід побудови цивілізованого демократичного суспільства заснованого на повазі до Закону»,— підкреслив радник міністра.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!