О.Турчинов - Влада оголосила війну корупції

Нацбанку має необхідні ресурси, збільшення золотовалютного резерву, які дозволять повністю стабілізувати і позицію гривні. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, передає прес-службу Президента.

«Ми говоримо про перспективи покращення економіки, про те, що ми повинні перейти на європейські стандарти. Ми підписали Угоду про асоціацію з ЄС, і є можливість виходити на нові європейські ринки»,— сказав він.

Голова Верховної Ради заявив, що влада «оголосила війну корупції», зазначивши, що це небезпечне явище є однією з головних проблем не тільки для України, а й для інших країн. На його переконання, без подолання корупції побудувати дієву економіку неможливо.

У цьому контексті він повідомив, що Парламент тільки за два останніх місяці прийняв антикорупційних законів більше, ніж за всю історію українського парламентаризму, зокрема, відкривши на законодавчому рівні доступ до будь-якої інформації, пов’язаної з бюджетними коштами. Також ухвалений пакет законів на шляху до лібералізації візового режиму, і одним з головних законодавчих актів був саме закон про боротьбу з корупцією, сказав він, повідомивши, що нині готується до прийняття закон про створення Антикорупційного бюро.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!