Порошенко сказав, як має працювати Антикорупційне бюро

Національне антикорупційне бюро має працювати прозоро та ефективно.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на засіданні Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора бюро.

«Найбільшим внутрішнім викликом сьогодні для незалежної та суверенної країни є корупція»,— цитує Порошенка прес-служба Глави держави. Саме тому, за словами Порошенка, важливим є питання боротьби з цим явищем та створення Національного антикорупційного бюро.

Петро Порошенко зазначив, що в Україні вже існували органи, уповноважені боротися з корупцією, однак їх робота була неефективною.

«Найгірше те, що вони й самі ушкоджені корупцією. Ключова позиція — народ цим структурам не дуже довіряє. А без довіри народу ніяких успіхів в боротьбі з корупцією здобути неможливо»,— наголосив Президент. Він наголосив, що Національне антикорупційне бюро має з самого початку викликати дуже високий рівень довіри суспільства.

«Знаю, що появу нових структур дехто сприймає дуже скептично. Але ми маємо донести до всіх, що Національне антикорупційне бюро це якісно новий орган і працювати також буде по-новому: ефективно, прозоро і так, щоб забезпечити виконання поставлених перед ним завдань»,— підкреслив Петро Порошенко.

Петро Порошенко підкреслив, що від такої боротьби має бути справжній економічний ефект, який «дозволить підняти зарплату лікареві та вчителю, позбавити їх критичної залежності від подяк пацієнтів або батьків».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!