Антикорупційне бюро таки може очолити іноземець

В роботі Національного антикорупційного бюро дуже важливу роль буде відігравати директор, відтак обрати кандидатуру необхідно оперативно та дуже відповідально.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на засіданні Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора бюро.

«Ми маємо сьогодні не втрачати час і швидко підготувати позиції, які зможуть зробити процедуру конкурсу більш досконалою, дати відповіді — чи бачить Національна конкурсна комісія серед можливих кандидатів на посаду Директора бюро іноземців чи ні, які кваліфікаційні вимоги ми до них висуваємо, які зміни нам треба внести до Закону»,— цитує Порошенка прес-служба Глави держави.

«До річниці української незалежності Антикорупційне бюро має продемонструвати рішучі здобутки у боротьбі з корупцією»,— підкреслив Петро Порошенко.

Як передавав Укрінформ, упʼятницю, 9 січня, Конкурсна комісія проведе відкрите офіційне засідання з обрання кандидатів на посаду Директора Національного антикорупційного бюро.

Членами конкурсної комісії є правозахисники Рефат Чубаров, Євген Захаров та історик Ярослав Грицак за Президентською квотою; Йосип Зісельс, Олександра Яновська та Юрій Бутусов за квотою Кабінету міністрів та директор Європейського бюро з боротьбі ыз шахрайством Джованні Кесслер, екс-міністр Євген Нищук і співавтор Конституції Віктор Мусіяка за парламентською квотою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!