Париж: Ейфелева вежа гасла у пам’ять про загиблих в Charlie Hebdo

У Парижі відключали підсвічування Ейфелевої вежі на знак пам’яті про загиблих під час нападу на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo. Це відбулося о 20 годині за місцевим часом. Потім підсвітку знову ввімкнули. Відключення ілюмінації — частина жалобних заходів у Франції. Наразі на площі Республіки у Парижі триває друга ніч пильнування зі свічками у пам’ять про жертв атаки. Міністр культури і комунікацій Франції Флер Пельрен оголосила про намір виділити мільйон євро на підтримку журналу Charlie Hebdo.

Поки що редакція журналу базуватиметься у штаб-квартирі газети Libération, а фінансову підтримку виданню нададуть видавничий дім «Монд» і медійна група «Канал плюс», повідомляє AFP з посиланням на адвоката Charlie Hebdo Рішара Малка.

Після нападу постало питання, чи продовжить Charlie Hebdo своє існування, оскільки у результаті атаки загинули кращі карикатуристи — Стефан Шарбоньє (Шарб), Жан Кабю і Жорж Волински. Двоє останніх «зірками» політичної карикатури, розпочавши роботу у цьому жанрі на початку 1960-х років.

За повідомленням AFP, наступного тижня Charlie Hebdo вийде згідно з графіком, але мільйонним тиражем.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!