Москаль: Ми по-одному відловимо «козачків» й примусимо відбудувати зруйноване

Ні в Золотому, ні в Гірському Луганської області, куди напередодні направили свою артилерію та «Гради» козаки так званого "всевеликого войска донского ", немає українських силовиків.

Про це заявив губернатор Геннадій Москаль під час поїздки до обстріляних населених пунктів, повідомляється на його сайті.

«Оці так звані козаки, які окопалися в Кіровську й називають себе „всевеликим войском донским“, або з перепою стріляють куди завгодно, незважаючи на мирних мешканців, або навмисне гатять із гармат по житлових кварталах, щоб убити й покалічити людей. Але прийде час, ми повідловлюємо їх по-одному й примусимо відбудувати все, що зараз зруйноване. Оці так звані козачки працюватимуть на відновленні господарства та інфраструктури Луганщини так, як свого часу працювали полонені німці після другої світової. Те, що буде саме так, у мене особисто немає жодних сумнівів»,— підкреслив він.

Зазначається, що реактивні та артилерійські снаряди падали й вибухали прямо в житловому секторі: «В кварталі Сонячному (м.Золоте) один зі снарядів влучив у багатоповерховий будинок, зруйнувавши підʼїзд. На щастя, дома в цей час нікого не було, тому господарі не постраждали. Однак осколками від скла поранені двоє діток, котрим надали медичну допомогу на місці. Стан дітей нормальний, загрози життю немає. Вибуховими хвилями від снарядів у Золотому пошкоджені кілька багатоповерхівок, а також міська рада та багатопрофільна гімназія (тут повибивані вікна). Тільки дивом ніхто з людей не постраждав».

Крім того, у Гірському артилерійськими снарядами та «Градами» пошкоджені два житлові будинки. Поранених та загиблих серед мирних мешканців немає.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!