Разом з політичною реформою в Україні необхідно проводити реформу правоохоронної діяльності - юрист

Разом з політичною реформою державної влади необхідно проводити реформу правоохоронної діяльності. Про це сьогодні під час другого Всеукраїнського «круглого столу» національної єдності сказав депутат Харківської облради, президент Харківського національного університету внутрішніх справ, Олександр Бандурка. Повідомляє з посиланням на прес-службу Партії регіонів.

Він зазначив, що будь-які зміни повинні мати правове підґрунтя, відповідну базу та закони.

«У нас на руках знаходиться проект змін до законодавства про місцеве самоврядування, місцеві державні адміністрації і до Конституції. Я хотів би наголосити на тому, що компетенція і повноваження органів місцевого самоврядування в сфері забезпечення громадської безпеки і правопорядку, те, що є найбільш болючим і вразливим сьогодні в житті українського суспільства, фактично цими змінами не зачіпається»,— йдеться у повідомленні.

За його словами, одночасно з політичною реформою державної влади необхідно проводити реформу правоохоронної діяльності, оскільки охорона і безпека людини є найголовнішим завданням держави.

«Проте цілий ряд нормальних пропозицій сьогодні є і в Міністерстві внутрішніх справ, і в прокуратурі. У Верховній Раді днями розглядалася ціла низка законопроектів з реформування окремих сторін правоохоронної діяльності. Їх треба пов’язувати з реформою місцевої влади і місцевих адміністрацій. Загалом, зміни, які пропонує Уряд і які сьогодні знаходяться на порядку денному, треба підтримати і приймати. Безумовно, над ними треба продовжувати працювати. Але в цілому, я думаю, що наш „круглий стіл“ має висловитися за підтримку цих пропозицій»,— сказав О.Бандурка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!