Президент Білорусі бажає Україні швидкого відновлення миру

КИЇВ. 1 січня. УНН. Президент Білорусі Олександр Лукашенко бажає Україні швидкого відновлення миру і запевняє, що Білорусь вживатиме всі заходів для збереження миру. Про це йдеться в новорічному зверненні О.Лукашенка до білоруського народу.

“Рік, що минає, несподівано і трагічно довів нам справжню цінність миру. Він показав усім нам — будь-які життєві проблеми відступають на задній план, починають видаватися дрібними і несуттєвими тоді, коли рвуться снаряди, свистять кулі і ллється кров”, — відзначив О.Лукашенко.

Президент Білорусі наголосив, що “немає у людини нічого дорожчого за життя. І немає права важливішого, ніж право на життя”.

За словами О.Лукашенка, “нам треба розуміти і пам`ятати, на чому ґрунтується справжній мир. І що є головною загрозою для нього”.

“Основа справжнього миру — це доброта, терпимість і злагода між людьми. Це готовність прощати чужі помилки, це здатність у чомусь поступатися своїми інтересами”, — відзначив білоруський президент.

Як заявив О.Лукашенко, “сім десятиліть тому ми заплатили за мир мільйонами людських життів. Білоруси добре знають ціну миру і по сьогодні зберігають особливо трепетне ставлення до нього”.

“Упевнений, кожний з нас бажає швидкого відновлення миру на землі наших братів. Це щире, душевне відчуття нашого народу. Ми, білоруси, бажаємо миру всім нашим друзям і сусідам. Ми робимо і робитимемо все, що від нас залежить, аби зберегти його і захистити”, — наголосив О.Лукашенко.

“Мир — це основа життя і процвітання. І тому в році 2015, що наступає, перш за все я бажаю всім нам миру — миру в душі, миру в родинах, миру в країні”, — йдеться у зверненні О.Лукашенка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!