Напад на П.Симоненка розслідуватимуть міжнародні організації за дотриманням прав і свобод людини

Комуністична партія України (КПУ) планує звернутися до міжнародних організацій для розслідування інциденту з нападом на Петра Симоненка, як повідомили нам у прес-службі КПУ.

«КПУ звернеться до міжнародних організацій, які покликані спостерігати за дотриманням прав і свобод громадян, спільно українськими журналістами провести незалежне розслідування»,— йдеться у повідомленні.

Комуністів обурюють інтервʼю, які роздають так звані активісти «автомайдану» про напад на П.Симоненка, називаючи подію «порушенням лідером комуністів правил дорожнього руху».

«Те, яким чином розвивалися події: від моменту збору „бандомайдану“ на території Першого Національного та до того, як зʼявилися перші інтервʼю бандоактівістів, однозначно свідчить про заздалегідь сплановану та організовану провокацію, спрямовану на залякування людей, та фізичне придушення будь-якого інакомислення»,— йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 16 травня на лідера КПУ Петра Симоненка було скоєно напад по закінченні теледебатів на Першому національному телеканалі. Крім того в ході заключної репліки в рамках теледебатів лідер комуністів заявив про зняття своєї кандидатури з президентських виборів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!