В.Кличко: Метро на Троєщину залишається одним з пріоритетів

Будівництво метро на Троєщину залишається одним з пріоритетів для міської влади. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», підбиваючи підсумки 2014 року.

“Я спілкувався з мешканцями Троєщини, я знаю, що вони витрачають багато часу для того, щоб дістатися центру міста. Але я хочу сказати правду: у бюджеті немає грошей на будівництво метро. Тому зараз ми шукаємо інвесторів, розглядаємо різні умови та пропозиції. Одночасно ми обговорюємо можливості фінансування проекту з міжнародними фінансовими інституціями, як ЄБРР та Світовий банк. Сподіваюся, що у наступному році ми зможемо знайти вихід”, — розповів Кличко.

Мер підкреслив, що питання залучення інвестора залежить від внутрішньої ситуації в Україні. “Якщо до нас повернеться мир, то нам легше буде говорити з інвесторами. По-друге, якщо ми знайдемо інвестора, будівництво лінії триватиме близько двох років. Сподіваюся, що наступного року навесні я зможу вже чітко сказати, які ми маємо результати домовленостей і які нам потрібні терміни для реалізації проекту”, — підкреслив Віталій Кличко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!