У Краматорську захопили об’єкт ГТС, газопостачання Донбасу під загрозою − «Укртрансгаз»

Невідомі у військовій формі і з вогнепальною зброєю із застосуванням сили сьогодні близько 14.00 захопили адміністративну будівлю краматорського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів «Донбастрансгаз», повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» у прес-службі ПАТ «Укртрансгаз».За її даними, близько 50 осіб, які незаконно проникли на територію обʼєкта, відмовилися проводити переговори та добровільно залишили територію обʼєкта, від функціонування якого залежать поставки природного газу в регіоні на такі великі промислові обʼєкти державного значення як заводи важкого машинобудування та металургійної промисловості, зокрема, Новокраматорський машинобудівний завод.

Крім того, під загрозою перебуває газопостачання низки енергогенеруючих обʼєктів, зокрема Вуглегірської ТЕС.

«Такі незаконні дії на обʼєктах ГТС ПАТ «Укртрансгаз» можуть призвести до зриву надійного газопостачання регіону, а так само до незворотних техногенних наслідків. Незаконні дії третіх осіб на обʼєктах ГТС можуть призвести до зриву енергобезпеки регіону», − наголошується в повідомленні.

«Укртрансгаз» також закликав владу посилити охорону обʼєктів газотранспортної системи в усій країні для гарантування безпеки її безперебійної роботи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!