Голова НБУ не реагувала на запрошення відзвітувати у парламенті – Сироїд

Голова Нацбанку Валерія Гонтарева не проявляла бажання відзвітувати про свою роботу перед парламентом, заявила в ефірі Радіо Свобода заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд. Заяву керівника НБУ про те, що їй не дали виступити у парламенті, Оксана Сироїд називає «дуже дивною». «Я вперше чую про ініціативу пані Гонтаревої і її бажання відзвітувати.

Я знаю, що комітет наполягав на тому, щоб вона прийшла. Я знаю, що депутатські фракції наполягали на тому, щоб вона прийшла, ще попередні тижні. Але вона не реагувала на такі запрошення», — сказала Оксана Сироїд.

Голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що протягом останніх трьох тижнів хотіла виступити у парламенті, але депутати так і не дали їй це зробити. Тому Гонтарева звітувала сьогодні на прес-конференції, а не у Верховній Раді.

Минулого тижня в НБУ повідомили, що глава Національного банку Валерія Гонтарева візьме участь у засіданні Верховної Ради 26 грудня, щоб поінформувати депутатів про поточний стан справ на грошово-кредитному ринку і в банківському секторі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!