Нардеп: Рада перегляне Держбюджет не пізніше 15 лютого

Верховна рада перегляне Держбюджет 2015 року після консультацій з МВФ та ЄС.

Про це сказав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член комітету з питань бюджету Анатолій Матвієнко, передає сайт БПП.

«Бюджет 2015 року — це дійсно бюджет «унікальний», такого бюджету і способу його прийняття парламент не знав. Єдине, чим можна його виправдати — це те, що неприйняття Бюджетного і Податкового кодексу, і на цій новій базі — бюджету, означало б, що ми не можемо зайти в наступний рік», –зазначив він.

За словами депутата, «В Україні війна і колосальні видатки сьогодні спрямовані на оборонні питання… Ми маємо розуміти, що без допомоги світу ми не можемо розраховувати на відносно нормальне проходження наступного року. Ми мусимо отримати допомогу і очікуємо близько 25 млрд.доларів транш від МВФ».

Матвієнко пояснив, що Україна має вступити в переговори про отримання чергового траншу з МВФ до 8 січня.

«Якби ми не прийняли бюджет, то переговорів не відбулося б… Я хотів би заспокоїти людей, щоб не впадали у відчай від показників, які побачать у бюджеті. Є домовленість після консультацій з МВФ і Європейським союзом ми повернемось до бюджету 2015 року не пізніше 15 лютого, — зазначив він. — Я думаю, що тоді ми зможемо поправити всі неточності і диспропорції, які ми в цьому бюджеті допустили», — зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!