В «Укрінтеренерго» в черговий раз змінився керівник

Виконуючим обовʼязки директора державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» призначений Василь Андрієнко.

Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на прес-службу компанії.

«Василь Миколайович призначений сьогодні, це генерал-майор служби цивільного захисту»,— сказали в компанії.

До свого призначення на нову посаду Андрієнко очолював Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, був директором Державного департаменту пожежної безпеки.

Нагадаємо: керівництво «Укрінтеренерго» змінюється четвертий раз за місяць. 4 грудня суд санкціонував арешт директора «Укрінтеренерго» Володимира Зіневича в рамках розслідування кримінальної справи про закупівлю вугілля в ПАР. Пізніше запобіжний захід йому змінили на домашній арешт.

З 9 грудня в.о. директора був призначений Ігор Романенко, який очолював «Укрінтеренерго» з моменту її створення в 1993 році до жовтня 2002 року, пізніше також працював першим заступником директора з управління зовнішньоекономічними проектами цієї компанії. 22 грудня стало відомо, що Ігор Романенко госпіталізований через проблеми з серцем і його змінив Валентин Рибачук — екс-глава Державної іпотечної установи. Часту зміну керівництва в компанії експерти повʼязують зі складними переговорами про забезпечення імпорту електроенергії з Росії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!