"Самооборона Майдану" стала всеукраїнською громадською організацією

У пʼятницю, 16 травня, установчі збори громадської організації «Самооборона Майдану» одноголосно ухвалили рішення про створення всеукраїнської громадської організації «Самооборона Майдану».

"Учасники зборів одноголосно прийняли рішення про створення всеукраїнської громадської організації «Самооборона Майдану»,— йдеться в повідомленні на сторінці «Самооборона Майдану» у Фейсбуці.

Згідно з інформацією, збори проводив керівник Самооборони Майдану, секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

На зборах були присутні представники всіх областей України, сотники Самооборони, а також представники батальйонів Національної гвардії, територіальної оборони, спецбатальйонів при МВС, сформованих з бійців самооборони, що беруть участь в антитерористичній операції.

Того ж дня присягу приніс Другий батальйон Національної гвардії, що складається з бійців самооборони Майдану. Вже найближчими днями він «відправиться на передову для боротьби за Україну».

Раніше Парубій заявив, що добровольці з самооборони увійдуть до складу Національної гвардії України, в спеціальні підрозділи з охорони громадського порядку при МВС, а також батальйони територіальної оборони при ВСУ.

Сам Андрій Парубій 16 травня призначений головою української частини Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!