При голосуванні за бюджет коаліція розкололася — ЗМІ

Проти прийняття державного бюджету у понеділок зранку проголосували 27 депутатів, утрималися 9 нардепів, не голосували 60.

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради, пише «Українська правда».

Депутати мотивували це тим, що не бачили кінцевий варіант документу.

«Верховна рада урочисто передала Кабінету міністрів порожній бланк Державного бюджету, скріплений підписами 233 депутатів»,— написав у своєму Facebook нардеп Мустафа Найєм.

Зокрема частина «БПП» дала 120 голосів «за», «проти» проголосував Сергій Каплін. Утрималися двоє — Сергій Лещенко і Віктор Пинзеник, не голосували — 9 (зокрема і Мустафа Найєм), відсутніми значаться 18. «За» практично у повному складі проголосувала частина «Народний фронт», за виключенням Олександра Турчинова, який був відсутнім.

Половина фракції «Опозиційний блок», присутня у залі (17 голосів), проголосувала проти.

Голоси «Самопомочі» розділилися: «за» −10 (у тому числі й голова фракції Олег Березюк, який раніше просив перенести голосування на день), проти — 2 (Семен Семенченко і Єгор Соболєв), утрималися 4, не голосували 14, відсутні двоє.

Фракція «Батьківщина» взагалі не голосувала за держбюджет.

«Не можу голосувати за бюджет, якого не бачив. Це червона лінія, яку я не можу перейти як новий політик»,— написав у Твіттері нардеп від цієї фракції Олексій Рябчишин.

«Радикальна партія» Олега Ляшка дала 17 голосів «за». Позафракційні дали 5 голосів «за» (Атрошенко, Сироїд, Гройсман, Парубій, Супруненко), 7 — проти, утримався 1, не голосували 4, відсутні 22.

Групи «Економічний розвиток» та «Воля» були відсутні на засіданні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!