Луценко розповів, чому в Раду приїздив Президент

У неділю перед голосуванням за деякі бюджетонаповнюючі урядові законопроекти та проект Держбюджету-2015 Президент Петро Порошенко приїжджав у Раду, аби зустрітися з усіма фракціями коаліції та звернути їх увагу, що у випадку неприйняття головного фінансового документа Україна не отримає міжнародної фінансової допомоги.

Про це журналістам у кулуарах парламенту повідомив керівник фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко, передає кореспондент Укрінформу.

"Президент приїхав сказати: «Така ситуація, якщо ми зараз не голосуємо за бюджет, 30-відсоткова дірка в Державному бюджеті не буде заповнена міжнародними фінансовими організаціями. Вони нізащо не дадуть нам грошей, якщо не побачать, що тут є влада, є коаліція, є реформи»,— зазначив він.

Читайте також: НАРДЕПИ ПРИЙНЯЛИ ДЕРЖБЮДЖЕТ-2015

За його словами, Порошенко спочатку зустрівся з депутатами своєї фракції, а потім й з іншими фракціями парламентської коаліції. Водночас Луценко запевнив, що Глава держави не вимагав у народних обранців голосувати за певні норми в бюджеті.

Читайте також: При голосуванні за бюджет коаліція розкололася — ЗМІ

Крім того, він підкреслив, що відвідини Президентом парламенту є звичайною справою, «те саме робив Кучма, Ющенко», а також Янукович, хоча останній «приїжджав голосувати не за бюджет, а за свій особистий бюджет».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!