Україна узгоджуватиме з ЄС підвищення імпортного збору

Україна введе додатковий збір з імпортного мита лише після переговорів з європейськими партнерами. Російські ж товари оподатковуватимуться відразу.

Про це на брифінгу у неділю заявив керівник фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми знайшли компроміс, що імпортні мита будуть введені тільки після опублікування Кабінетом Міністрів позитивного висновку європейських партнерів щодо цього питання. З ними вступлять у переговори, посилаючись на абсолютно очевидну проблему платіжного балансу України»,— сказав Луценко.

За його словами, лише за умови отримання дозволу від Європейського співтовариства цей захід, що тимчасово порушить режим вільної торгівлі з ЄС, запровадить Україна.

Нардеп додав, що нові імпортні мита для російських товарів застосують відразу після набуття чинності відповідним законом.

«Російські товари будуть оподатковуватися. Хто-хто, а господар Кремля зрозуміє, за що вони платять»,— зауважив нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада 25 грудня ухвалила за основу законопроект, який запроваджує додатковий митний збір на імпортні товари.

Водночас Європейська Бізнес Асоціація заявила. що запровадження додаткового збору з імпорту загрожує скасуванню безмитного режиму з ЄС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!