Журналіста Романа Черемського звільнено з полону бойовиків – брат

З полону бойовиків угруповання «ЛНР» у суботу звільнено харківського громадського діяча, засновника і журналіста часопису «Український простір» Романа Черемського. Про це Радіо Свобода повідомив брат Романа Кость Черемський. «Романа забрали у Старобільську. За годину-другу вже буде в Харкові», — розповів брат журналіста. Подробиці й обставини звільнення Кость Черемський обіцяє розповісти у неділю.

Прізвища Романа Черемського немає в оприлюдненому СБУ переліку осіб, звільнених із полону внаслідок обміну з бойовиками 26-27 грудня.

Роман Черемський перебував у полоні з 15 серпня. На блокпосту в зоні АТО його разом із черкаським правозахисником Валерієм Макеєвим і знімальною групою телеканалу «112 Україна» — кореспонденткою Ганною Іваненко та оператором Назаром Зоценком — затримали бойовики угруповання «ЛНР». 3 вересня з полону звільнили Ганну Іваненко і Назара Зоценка, Валерій Макеєв вийшов на свободу 23 листопада.

Роман Черемський — один із лідерів Спілки української молоді, активний учасник встановлення і відновлення меморіальних дошок і історичних пам’яток відомим харківським громадсько-політичним діячам.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!