Байден включив Євромайдан у свій ТОП-10 подій року

Річниця початку Євромайдану опинилася у переліку десяти найважливіших подій року за участі віце-президента США Джозефа Байдена.

ТОП-10 упорядкований офісом віце-президента, інформує Радіо Свобода.

На фото, оприлюдненому у блозі Білого дому, видно Джозефа Байдена й журналіста української редакції «Голосу Америки» Мирославу Гонгадзе, які розглядають фотографії загиблих із Небесної сотні. У короткому аудіо коментарі, який супроводжує це фото, Джозеф Байден пояснює, де і чому зроблене це фото.

«Майдан — це велика площа у центрі Києва, де українці зібралися і сказали: досить, з нас досить цього диктаторського режиму, — розповів віце-президент США. — Ми, український народ, маємо право вирішувати, з ким нам бути. Ми хочемо бути частиною Заходу, частиною Євросоюзу».

«У нас є обов’язок, на мій погляд, — ми мусимо зробити все, що можемо, щоб допомогти їм. Ми мусимо бути з народом, який готовий боротися за свою свободу», — зазначив Байден.

Серед інших ключових подій року у переліку віце-президента США — зокрема зустріч із найстарішою у країні жінкою-ветераном Люсі Кофі і «селфі» з президентом Бараком Обамою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!