У День жалоби кримським татарам зібратися дозволили, але на цвинтарі

Жалобний мітинг з приводу 70-х роковин радянської депортації кримських татар 18 травня 2014 року у Сімферополі відбудеться. з посиланням на джерело в Меджлісі кримськотатарського народу.

За інформацією джерела, консультації та переговори з представниками влади ще тривають. «Враховуючи настрої людей, які заявляють про те, що прийдуть на площу навіть у разі заборони, більшість членів Меджлісу схиляється до варіанта проведення мітингу. Не виключено, що у разі блокування площі Леніна, несанкціонований мітинг може відбутися в іншому місці міста», – повідомив не названий представник керівництва кримських татар.

Рішенням виконувача обовʼязки «глави Республіки» Сергія Аксьонова, проведення «памʼятних масових заходів» на центральній площі Сімферополя визнано недоцільним. Про це йдеться в документі, поширеному прес-службою «Ради міністрів» Криму в суботу, 17 травня.

Згідно з документом, жалобні заходи для громадян, що мешкають у місті Сімферополі, запропонували проводити в районі мусульманського кладовища Абдал.

16 травня Аксьонов заборонив до 6 червня будь-які масові заходи на території анексованого півострова, мотивуючи це подіями на сході й півдні України, ризиком провокацій, жертв і зриву курортного сезону.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!