Ющенко розповів, чому проігнорував Євромайдан

Колишній президент Віктор Ющенко не брав участь у подіях Євромайдану, оскільки його учасники закликали до звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яка на той час перебувала у в’язниці.

Про це він заявив в інтерв’ю «Українській правді».

«Коли весь Майдан вторить: „Юлі волю!“, мого місця там немає», — сказав він, відповідаючи на питання про причини неучасті у відповідних подіях.

При цьому Ющенко продовжує стверджувати, що Тимошенко, діє в інтересах Кремля і власних амбіцій.

«У Путіна немає більшого дестабілізуючого фактора (політичного, я маю на увазі) в Україні, ніж Тимошенко. Якщо Тимошенко дочекається, коли Петро Олексійович Порошенко перший раз спіткнеться об поріг, ви побачите місію Тимошенко», — заявив він.

Екс-президент уникнув прямої відповіді на запитання, чи забороняли йому лідери Майдану брати в ньому участь.

«Питання не в тому, що пускали чи не пускали. Я добре розумів, що в тому політичному колі лідерів, які там зʼявилися, живе інший проект, паралельно політичний до того дійства, яке відбувається по площі. Коли я став свідком мімікрії, як, здавалося, абсолютно величаві, здорові вимоги розумної молоді перекриваються короткою перспективою трансформації влади, я зрозумів, що ми попадаємо у велику національну халепу», — заявив Ющенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!