Ставленики Кремля розпочали «зміну влади» в Меджлісі — Чубаров

У Криму розпочата процедура «зміни влади» в Меджлісі кримськотатарського народу — представлений новий «виконуючий обовʼязки» глави Меджлісу Ремзі Ільясов.

Нинішній глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає такі дії ставлеників Кремля нелегітимними, оскільки вони порушують процедуру призначення. Про це Чубаров написав у Фейсбуці.

«Радник «повноважного представника президента Російської Федерації в Кримському федеральному окрузі» Ескендер Білялов 25 грудня 2014 року провів у Сімферополі прес-конференцію, в ході якої запропонував кандидатуру заступника «голови Держради Республіки Крим» Ремзі Ільясова на посаду заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, який одночасно виконує обовʼязки голови Меджлісу. При цьому Ескендер Білялов заявив, що пропозиція, що ініціюється ним, «має бути прийнята» на засіданні Меджлісу, яке, на думку Білялова, відбудеться незабаром»,— повідомив Чубаров.

За його словами, «свою звучну пропозицію Ескендер Білялов мотивував тим, що, мовляв, на виборах голови Меджлісу кримськотатарського народу, проведеного на першій сесії VI Курултаю кримськотатарського народу Ремзі Ільясов відстав всього на 12 голосів».

«Зрозуміло, радник представника президента Російської Федерації в Кримському федеральному окрузі» Ескендер Білялов може висловлювати будь-яку точку зору на події, що відбуваються. Головне, щоб ці судження грунтувалися на здоровому глузді, а у випадках, коли мають відношення до діяльності представницьких органів кримськотатарського народу,— і на регламентуючих документах Курултаю кримськотатарського народу»,— вважає Чубаров.

«Як відомо, кандидатури заступників голови Меджлісу називаються лише головою Меджлісу і затверджуються голосуванням членів Меджлісу»,— нагадав він.

Раніше Чубаров часто заявляв, що окупаційна влада Криму проводить політику витіснення кримських татар з території АРК. 7 липня так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що Чубарову заборонений вʼїзд до Криму начебто «через розпалювання міжнаціонального розбрату на півострові і екстремізму».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!