Україна і Польща спільно вироблятимуть новітні зразки озброєння

«Укроборонпром» домовився з польською компанією «LUBAWA S.A.» створити спільне військово-технічне виробництво з метою виробництва новітніх зразків озброєння.

Відповідне рішення викладене у договорі про співпрацю, повідомляє прес-служба українського концерну. http://www.ukroboronprom.com.ua/newsview/1/552

«Укроборонпром» домовився з відомою польською компанією «LUBAWA S.A.» створити спільне виробництво. Стратегічні завдання «Укроборонпрому» — насамперед посилити конкурентоспроможність продукції вітчизняного ОПК та можливості виробництва новітніх зразків озброєння. Вже найближчим іноді буде визначено низку виробів, які виготовлятимуть на спільному підприємстві",— йдеться в повідомленні.

Як зазначив перший захисник гендиректора «Укроборонпрому» Сергій Пінькас, «ми зараз робимо перші значні кроки для серйозної співпраці з нашими партнерами з Євросоюзу. І ми не лише декларуємо бажання якнайшвидше змінити підходи, підвищити стандарти українського ОПК, але й підкреслити економічну складову — Україна нині дуже потребує розвитку технологій та сучасного виробництва. Віднині європейський ринок озброєння став для нас ще ближчим».

У договорі міститься, зокрема, конкретний план дій, який буде втілено протягом найближчих тижнів. Загалом 2015 рік сторони визначили ключовим для розвитку й динамічної розбудови стосунків.

«Угода з „Укроборонпромом“ — це початок плідної співпраці між польською та українською оборонними сферами. Наша компанія працює на ринку вже понад 60 років і є стратегічною для безпеки Польщі. Зокрема, ми виробляємо багатоцільовий камуфляж для Збройних Сил країн НАТО, продукція Компанії „Любава“ користується попитом на більш ніж 40 ринках світу. А майбутню співпрацю з Україною ми сміливо називаємо стратегічною»,— зазначив Кубіца.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!