У ВР створили сім міжфракційних об"єднань

Раніше у Верховній Раді депутати створили уже кілька міжфракційних обʼєднань: “Крим”, “Закарпаття”, ВО “Свобода”, «Рідна Чернігівщина».

КИЇВ. 25 грудня. УНН. У Верховій Раді створено сім міжфракційних депутатських обʼєднань. Про це під час засідання парламенту сказав голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

За словами В.Гройсмана, відповідно до регламенту ВР в парламенті створено міжфракційне депутатське об’єднання “За Рівненьщину”.

Також спікер повідомив, по створення у ВР міжфракційного депутатського об’єднання “Європейська Черкащина”. Зайвого словами співголова об’єднання обрано нардепів Миколу Томенко та Олега Петренка.

“Відповідно до регламенту ВР повідомляю про створеннятміжфракційного депутатського об’єднання “Коло”. Головою об’єднання обрано народного депутата Віктора Кривенко“,- повідомив спікер.

Також, він поінформував, що у ВР створено міжфракційне депутатське об’єднання “за європейську Сумщину”, його головою обрано Миколу Лаврика.

Крім того у ВР створили депутатське об’єднання “Солідарність правих сил” на чолі з нардепом Андрієм Артемеко.

Також у ВР створили об’єднання “Європейський Донбас” та “За майбутнє України”.

Як повідомлялося, у четвер, 11 грудня, у Верховній Раді створили міжфракційне депутатське обʼєднання “Аграрне обʼєднання”.

Також проводяться переговори між комбатами щодо створення єдиного депутатського об’єднання учасників бойових дій.

Нагадаємо, до ВР зокрема пройшли командир “Дніпра-1” Юрій Береза, комбат “Донбасу” Семен Семенченко, Командир батальйону “Миротворець” Андрій Тетерук, командир батальйону “Київ-1” Євген Дейдей та ін.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!