У Харкові від вибуху повилітали шибки в меблевому магазині

У центрі Харкова після півночі стався черговий вибух. Про це одразу з’явилися повідомлення в соціальних мережах. Люди повідомляли з різних районів міста про те, що почули потужний звук вибуху. Як розповіла речниця обласного управління МВС Наталія Захарова, інформація від мешканців житлового будинку по вулиці Римарській до міліції надійшла о нуль годин двадцять хвилин. Вибух стався поблизу меблевого магазину «Ажур» за адресою Римарська 3/5.

Від вибухової хвилі повилітали вікна крамниці. На місці пригоди працюють вибухотехніки та експерти МНС, СБУ й МВС. Кореспондент Радіо Свобода з місця події повідомляє, що оперативники працюють у внутрішньому дворі магазину. Навпроти магазину в сусідніх будинках також вибиті вікна. Поблизу крамниці знаходиться швидка. Медики не повідомляють про потерпілих.

Впродовж листопада і грудня у Харкові трапилася низка вибухів поблизу стратегічних об’єктів: військових частин і шпиталю, неподалік залізничних колій. Міліція розслідує факти вибухів за статею «Навмисне ушкодження майна шляхом вибуху». За статтею «теракт» розслідувався лише вибух 9 листопада в пабі «Стіна» у центрі Харкова, внаслідок якого є потерпілі.

В СБУ серію вибухів пов’язують з діяльністю терористичного угруповування «Харківські партизани».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!