Льовочкін запропонував Януковичу повторити свої звинувачення у Києві

Депутат від «Опозиційного блоку» і колишній голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін вважає, що встановлювати винних у злочинах на Майдані має слідство, а не екс-президент Віктор Янукович.

Про це йдеться у прес-релізі фонду «Нова країна», який очолює Льовочкін.

«Всіх винних і причетних до розгону студентів на Майдані 30 листопада і до всіх наступних кривавих злочинів на вулицях Києва встановить українське слідство, а не колишній президент, який втік, покинув країну, своїх виборців, фракцію в парламенті та партійців-соратників», — заявив він.

Льовочкін додав, що причиною студентського протесту була відмова Януковича від євроінтеграції. Екс-глава канцелярії вважає, що його колишній начальник «намагався вкрасти мрію мільйонів українців» і це було однією з головних його помилок.

«Якщо колишній президент упевнений у своїй невинуватості, нехай приїде до Києва і розповість суспільству та слідству свою версію про те, за чиєю вказівкою діяло керівництво РНБО і МВС, коли розганяло студентський майдан», — сказав він.

«Взагалі, у мене немає прямих доказів, але є вагомі підстави підозрювати, що всі звинувачення Януковича — це казки з політичного склепу», — додав Льовочкін.

Як відомо, у інтерв’ю російським ЗМІ Янукович заявив, що рішення розігнати Майдан 30 листопада приймав Льовочкін.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!