Закон про РНБО можуть ухвалити конституційною більшістю — Парубій

Перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що у четвер конституційні більшість підтримає законопроект про розширення повноважень РНБО, голосування якого за браком трьох голосів провалилося у вівторок.

Про це він заявив в інтервʼю «5 каналу», передає кореспондент Укрінформу.

«Завтра о 12 годині я зберу представників усіх фракцій, які мали питання до закону про Раду Національної безпеки і оборони і в мене майже немає сумнівів, що ми завтра змінимо усі моменти конфліктні та у четвер ми вийдемо з тим питанням і зможемо його проголосувати і, навіть, думаю конституційною більшістю»,— сказав Парубій.

Він зазначив, що до сьогоднішнього провалу законопроекту в Раді ставиться по-робочому та вважає політичні оцінки цієї події непотрібними.

«Я не хотів би нікого звинувачувати, тут, напевно, недопрацювання всіх нас, що ми не змогли напередодні зібратися Радою коаліції і погодити всі ці непорозуміння, які там (у законопроекті — ред.) були»,— зазначив Парубій.

Віце-спікер зазначив, що згаданий законопроект зараз дуже на часі та потрібен Україні.

«Той факт, що ми сьогодні не прийняли цей закон, він зробив нас не сильнішими, а слабшими. Насправді даний законопроект, який мав на меті розширення повноважень РНБО, дуже на часі та дуже потрібен Україні»,— зауважив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!