На П.Симоненка напали невідомі - прес-служба

У пʼятницю на лідера КПУ Петра Симоненка було скоєно напад по закінченні теледебатів на «Першому національному телеканалі». Повідомляє з посиланням на прес-службу КПУ.

У телефонному коментарі телеканалу «112 Україна» Петро Симоненко розповів, що при виході з будівлі «Першого національного телеканалу», його чекали невідомі люди.

«Ми не могли вийти з будівлі і були змушені йти там, де це було хоч якось можливо. Скрізь заблоковано все машинами, цими бойовиками в масках і з битами. І вони не давали можливості виїхати. Звучали агресивні заклики до того, що зробити зі мною в даному випадку … Нам вдалося вирватися»,— повідомив лідер КПУ, уточнивши, що змушений був покинути будівлю через інший вхід і сів в іншу машину.

Після цього, за словами Петра Симоненка, за його машиною почалася гонитва.

«Кілька машин постійно створювали аварійні ситуації для городян. Вони заблокували в одному місці, нас зупинили …. Ми не могли вирватися. Почали битами бити машину і кидати пляшки із запальною сумішшю»,— розповів лідер комуністів, уточнивши, що інцидент стався на вул. Мельникова.

"Це на Мельникова … Близько « Київської Русі „ … Я навіть не знаю, як всі ці вулиці називаються, тому що ми вискакували і на Набережну … Весь цей час за нами слідували розлючені бойовики. Я так і не зрозумів, які у них були цілі. Але заклики звучали дуже і дуже недоброзичливі“,— зазначив П.Симоненко.

Він також повідомив, що сам особисто не постраждав. „Я сидів на задньому сидінні … пляшка (із запальною сумішшю) не долетіла, тут же відскочила (від скла)“,— додав він.

У той же час він заявив, що у нього немає припущень, хто міг скоїти замах на його життя.

»Я не можу зараз сказати, бо тут різні, як ви розумієте, в країні сили. Хто в «сотні» якісь входить, хто в «Правий сектор», хто в «Свободу». Зараз не зрозумієш, що відбувається в державі",— уточнив лідер КПУ.

Нагадаємо, сьогодні в ході заключної репліки в рамках теледебатів Петро Симоненко заявив про зняття своєї кандидатури з президентських виборів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!