Наливайченко обіцяє публічний суд над Пукачем

Суд має публічно розглядати скаргу на вирок колишнього генерала МВС Олексія Пукача, якого засуджено до довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко на каналі 1+1, інформує прес-служба відомства.

«Ми завтра звернемося до суддів Апеляційного суду. Моє наполягання та моя позиція — всі матеріали по справі мають бути розсекречені»,— підкреслив він.

Голова СБУ наголосив, що потрібно виявити політичну та правову волю для завершення розслідування справи Гонгадзе і покарати замовників вбивства, на яких би посадах вони не перебували.

Наливайченко нагадав, що Пукач був затриманий співробітниками СБУ у 2009 році. Одразу після затримання екс-генерал стверджував, що більше не хоче зберігати таємниці про велику кількість відомих йому злочинів, у тому числі за участі колишніх високопосадовців, і готовий співпрацювати зі слідством.

Як стверджує Наливайченко, Пукач був готовий розповідати про вбивство Гонгадзе, про те, хто йому давав злочинний наказ щодо його вбивства.

Керівник спецслужби зазначив, що його відомство готове надавати повне оперативне сприяння розслідуванню дій високопосадовців чи олігархів, причетних до злочинів проти українських громадян — починаючи від справи Гонгадзе та закінчуючи злочинами проти Небесної сотні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!