Рада ЄС роз"яснила санкції щодо Криму

Європейський Союз запровадив санкції щодо більшості сфер економіки тимчасово окупованого Криму, включаючи туризм і енергетику.

Це випливає зі змісту нового пакету обмежувальних заходів, який Рада ЄС схвалила у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Починаючи з 20 грудня, інвестиції до Криму і Севастополя будуть поза законом. Європейці і компанії з ЄС не можуть більше купувати нерухомість та підприємства, фінансувати кримські компанії та надавати відповідні послуги»,— вирішила Рада ЄС.

Санкції також передбачають заборону на надання туристичних послуг у Криму і Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити до портів на Кримському півострові, за винятком надзвичайних ситуацій. Це стосується усіх суден, які ходять під прапорами країн-членів.

Заборонено також постачати деякі товари, технології і послуги кримським компаніям або для застосування у Криму. Це стосується галузей транспорту, телекомунікацій і енергетики, включаючи розвідку і видобування нафти, газу та корисних копалин.

Як повідомляв Укрінформ, у червні ЄС заборонив імпорт товарів з Криму на європейський ринок, за винятком наявності на це сертифікатів від української влади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!