Спікер Сейму Латвії відмовилася від зустрічі з послом РФ через агресію Кремля

Голова Сейму Латвії Інара Мурніеце вважає Росію агресором, тому не планує зустрічатися з її послом в Латвії Олександром Вешняковим.

Про це повідомляє DELFI.

«Я Росію вважаю країною-агресором, тому не бачу можливості зустрітися з російським послом в умовах, коли Україна бʼється з цією державою, коли згаданий мною східний сусід намагається вплинути на інтереси іншої держави, використовуючи інформаційну війну, що зараз особливо відчувають Латвія та жителі нашої країни»,— сказала Мурніеце.

Посол Росії в Латвії Олександр Вешняков планує зустрітися з усіма фракціями Сейму, аби обговорити двосторонні відносини держав і співпрацю на рівні парламентів.

Нагадаємо, Латвія, Литва і Естонія мають намір посилити військову співпрацю і збільшити фінансування повітряної поліції НАТО у відповідь на збільшення активності російських літаків на своїх кордонах.

За словами міністра оборони Латвії Раймондса Вейоніса, обстановка, коли над Балтійським морем перехоплюють 28 літаків РФ протягом одного дня, як це було у понеділок, безпрецедентна, і означає перехідну точку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!