Росія хоче «європейського» співробітництва з Україною

Премʼєр-міністр РФ Дмитро Медведєв стверджує, що співробітництво Росії з Україною буде «раціональним» і «прагматичним», як з рівноправним партнером.

Про це він написав у статті для «Независимой газеты».

«Наші країни — сусіди і не можуть не співпрацювати. Просто тепер це співробітництво буде винятковим, можна сказати, „європейським“, раціональним і прагматичним. Росія має намір суворо наслідувати свої національні інтереси. І буде твердо їх відстоювати — як і у випадку з будь-яким іншим рівноправним партнером»,— написав він.

Медведєв також відзначив, що вибудовувавши відносини з Україною в нових умовах, Москва залишить емоції і «родинні почуття» осторонь. Він додав, що, імовірно, саме такого — дещо холодного — прагматизму в політиці і економіці двом країнам бракувало усі роки після розпаду СРСР.

«Держава Україна зробила свій вибір. І навіть якщо наші сусіди зараз погано уявляють собі підсумкову ціну, яку доведеться заплатити,— це їх право. І тепер, після важких випробувань і втрат, у нас є шанс побудувати по-справжньому ділові, взаємовигідні відносини»,— йдеться в статті.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!