Україна збереже соціальні стандарти, якщо менше крастимуть – Пацкан

Попри фінансову кризу і падіння економіки Україна має всі можливості, щоб зберегти нинішній рівень соціального забезпечення, заявив після «години запитань до уряду» в коментарі Радіо Свобода депутат від «Блоку Петра Порошенка» Валерій Пацкан. «У нас фаховий міністр соціальної політики (Павло Розенко), і я не думаю, що він зацікавлений у відкатах чи тіньових схемах. Гадаю, він запропонує дієві механізми для збереження соціальних гарантій.

Щоб ми не отримали соціального вибуху. Адже соціальна політика — це те, що тримає градус напруги в нашому суспільстві», — сказав депутат.

Валерій Пацкан упевнений, що в умовах дефіциту бюджетних коштів Україна має достатній ресурс для соціальних виплат. «Просто треба менше красти», — підсумував він.

Днем раніше український прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що в наступному році доведеться скорочувати бюджетні витрати і що упродовж року йтиметься не так про розвиток, як про виживання. Сьогодні ж міністр палива та енергетики Володимир Демчишин у Верховній Раді заявив, що тарифи на енергоносії підвищаться, в тому числі й для населення, але це відбудеться лише тоді, коли набуде чинності закон про субсидії малозабезпеченим для сплати комунальних послуг.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!