Соболєв: РЄ визнала, що чиновників Януковича можна звільняти з держслужби

В Раді Європи визнали, що буття на високій посаді за часів екс-президента Віктора Януковича є підставою для звільнення з державної служби.

Про це за результатами дводенних дискусій з Венеціанською комісією повідомив голова антикорупційного комітету Верховної ради Єгор Соболєв, зазначає «Громадський люстраційний комітет» у Фейсбуці.

«Експерти (Венеціанської — ред.) комісії рекомендують створити для цього незалежний орган. Далі радять індивідуально оцінювати провину кожного. Вони вперше визнали, що буття на високих посадах при режимі Януковича може розглядатися як причина відсторонення від державної служби»,— написав він.

«Закликаючи шукати баланс між правами людини і необхідністю захисту нашої демократії, Венеціанська комісія висловила готовність допомогти Україні в цьому»,— додав нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у п’ятницю, 12 грудня на засіданні Венеціанської комісії представники української влади змогли переконати експертів комісії відмовитися від безапеляційної критики на адресу закону про люстрацію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!