Путін взяв до Індії Аксьонова. Штати стурбовані

Офіційний Вашингтон висловив занепокоєння, що намісник Путіна в анексованому Криму Сергій Аксьонов опинився у складі офіційної делегації президента РФ під час його офіційного візиту до Індії.

Про це зазначила в четвер під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми стурбовані повідомленням, що до складу делегації, яка супроводжує Путіна (в Індії — ред.), може бути включений Сергій Аксьонов»,— сказала Псакі.

У цьому звʼязку вона висловила «розуміння» позиції Міністерства закордонних справ Індії, яке зазначило, що не було офіційно повідомлено про прихід Аксьонова або його участь у складі делегації РФ.

За повідомленнями російських ЗМІ, так званий «глава Республіки Крим» Аксьонов у четвер прибув до Індії разом з главою РФ Путіним на президентському літаку. Свою поїздку він охарактеризував як приватну «з метою пошуку ділових партнерів та інвесторів».

Втім, за словами його речника Катерини Полончук, Аксьонов перебуває в Індії в числі осіб, що супроводжують президента РФ під час його офіційного візиту в цю країну.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!