Стан Надії Савченко погіршився - вона попросила про допомогу

В української льотчиці Надії Савченко погіршилося здоровʼя, вона попросила про допомогу.

Про це написав у своєму Facebook один з її адвокатів Ілля Новіков після зустрічі в СІЗО в четвер.

«Вперше за весь цей час вона попросила про допомогу для себе особисто. У неї знову запалилося праве вухо, застуджене на етапі у вересні. Тюремні медики не справляються, зараз втрата слуху цим вухом вже повна, і схоже, далі буде гірше. Ми будемо просити ОНК невідкладно послати когось оглянути її,— написав Новіков.

Крім того, за словами адвоката, вперше за всі ці місяці в камері у Надії зʼявилася сусідка — 24-річна Заліна К., звинувачена у співучасті у розбійному нападі. Відносини у них склалися нормальні, зазначає Новіков.

Адвокат зазначив, що вони з Савченко провели близько години за вивченням білінгу телефонів Корнелюка і Волошина, наданих СБУ.

»Навіть за неповною інформацією, яка у нас є зараз, журналісти в той день приїхали в район, де потім потрапили під обстріл, не раніше 10:34 за київським іноді, а о 10:44 телефон Савченко вже перебував у центрі Луганська",— зазначає Новиков.

«Насправді часовий розрив набагато більше — в полон Савченко потрапила на початку одинадцятої, а знімальна група приїхала на саме перехрестя вже після 11. У принципі, цього вже достатньо для припинення переслідування. Найближчим іноді ми з колегами раскажем про все більш детально»,— пообіцяв Новіков.

У понеділок в Мосміськсуді будуть розглядатися дві чергових скарги захисту Савченко, у тому числі на продовження арешту. Надія братиме участь по відеоконференції.

Як повідомлялося, у четвер Верховна Рада звернулася до Державної Думи та президента РФ із закликом звільнити українських полонених, включно з Надією Савченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!