С.Ківалов: політики, які мусують тему зриву виборів — грають на чужому полі

Народний депутат Сергій Ківалов не сумнівається, що вибори Президента України відбудуться, а політики, які мусують тему зриву виборів — грають на чужому полі. Повідомляє з посиланням на прес-службу політика.

“Мене обурюють спекуляції навколо теми президентських виборів. Для мене однозначним є те, що політики, які заявляють про можливий зрив виборів, щодня мусується в ЗМІ варіанти такого зриву, мігруючи з одного ефіру в іншій — грають на чужому полі. Не буду коментувати, чиї інтереси вони переслідують. Точно знаю: не українські”, — вважає політик.

С.Ківалов зазначив, що зараз країна знаходиться в критичному положенні і “ми просто зобов’язані негайно вжити заходів з порятунку держави як такої”.

“Я хочу особливо підкреслити: негайно. Завтра може бути пізно. І першим і головним механізмом, який стане початком стабілізації держави є вибори легітимного Президента. Упевнений, його визнає весь світ. І навіть ті країни, які сьогодні критикують майбутні вибори. У мене немає сумнівів, що легітимізація влади забезпечить і початок переговорного процесу з провідними країнами, і оптимальну ціну на газ, і стабілізацію гривні.

У мене сьогодні немає сумнівів у тому, що вибори відбутися. Я як громадянин і як політик закликаю всіх піти на вибори і обрати легітимного президента”, — заявив С.Ківалов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!