Синів Порошенка, Турчинова і Бригинця поки що не забирали в армію

Діти відомих українських політиків записуються добровольцями в Національну гвардію і служать у Збройних Силах України. Про це 16 травня 2014 року пише «Сегодня».

Сина депутата Анатолія Гриценка, 35-річного Олексія, ще 2 травня призвали в армію. Раніше Гриценко-молодший строкову службу не проходив, але 12 років тому закінчив військову кафедру КПІ.

«Син служить у бригаді армійської авіації, вона базується в Бродах Львівської області. Олексій — лейтенант-зенітник, він охороняє аеродром»,— поділився Гриценко.

Раніше політик заявляв, що головною метою термінового призову його сина є бажання влади приструнити Автомайдан, адже Гриценко-молодший — один із засновників цього руху, а в Криму навіть побував у полоні у солдатів РФ.

«Зараз я служу в 16-й окремій бригаді армійської авіації, мене призначили командиром зенітно-артилерійського взводу»,— повідомив Олексій.

Добровільно до лав Нацгвардії записався син в.о. голови Адміністрації президента Сергія Пашинського на імʼя Антон.

«Він з першого дня був на Майдані і одним з перших добровільно пішов служити в Нацгвардію»,— розповідав раніше Пашинський.

За словами самого Антона, його дружина і мати спочатку ображалися, що він пішов служити, але потім змирилися і прийняли його вибір: «Я пояснив, що зараз кожен чоловік має бути готовий взяти в руки зброю і захищати свою державу».

Своїми враженнями від служби Антон ділиться у себе на сторінці в соцмережі: так, нещодавно він написав, що в українській армії — форма і їжа такі ж, як 30 років тому були в радянській (порівнявши зі старими фото): «Така ж польова кухня. Навіть ремінь у мене такий же, із зіркою. Добре, що до присяги видали нові».

У Нацгвардії служить і син міністра оборони Михайла Коваля Володимир: за словами секретаря РНБО Андрія Парубія, він з перших днів бере участь в антитерористичній операції під Словʼянськом.

Дорослі сини є також у Петра Порошенка і Олександра Турчинова, але їм поки не до армії.

Син Порошенка Олексій навчається в Київському інституті міжнародних відносин і міжнародного права (зараз йому 29 років — ред.), а 21-річний Кирило Турчинов отримує ступінь магістра в Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець запевнив, що його 30-річний син Дмитро готовий піти на війну, але ще не отримував повістки: «Він щоразу, коли оголошувалася мобілізація, ходив до військкомату, один раз навіть повістка прийшла, так що в разі повного призову він під нього підпаде. Але у випадку часткового — залежатиме від специфіки його діяльності (Дмитро — журналіст і редактор — ред.). Взагалі він займає активну позицію і на Майдані стояв».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!