Ярема: Інтерпол не поспішає оголошувати Януковича и Ко у міжнародний розшук

Юрій Луценко пропонує Верховній Раді написати звернення до Інтерполу з проханням оголосити в міжнародний розшук екс-президента Віктора Януковича.

Про це він заявив під час засідання антикорупційного комітету в середу.

Він запропонував комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти звернення до Інтерполу про необхідність прийняття рішення про міжнародний розшук Віктора Януковича і його поплічників.

«Я знаю, як приймаються рішення в Інтерполі. Дуже часто там посилаються на листи з інших країн про політичний характер переслідування. Такі випадки бувають. Ми знаємо колег з Грузії, і про мене, коли такі листи спрацьовували»,— сказав він посміхнувшись.

«Але в даному випадку лист всього українського парламенту міг би бути важливим інструментом зміни ставлення Інтерполу до цього питання. Я закликаю колег тут на комітеті підготувати проект, проголосувати і винести його на парламент»,— сказав він.

Перед цим Генпрокурор Віталій Ярема повідомив, що Інтерпол затягує з оголошенням Януковича в міжнародний розшук.

«Ми давно направили всі необхідні матеріали для оголошення у розшук Януковича і його найближчих прибічників. Сім чоловік сьогодні, на превеликий жаль, не оголошені у міжнародний розшук, тому туди були відряджені — у Ліон їздили два заступники генерального прокурора, які проводили зустрічі з представниками юридичного управління міжнародної організації кримінальної поліції і там пообіцяли, що розберуться більш досконало»,— розповів Ярема.

«Але до сьогоднішнього дня, на жаль, віз і донині там»,— додав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!