Кримських татар застерегли від мітингів на захист прав людини

«Прокуратура» і «поліція» Сімферополя винесли застереження Комітету захисту прав кримськотатарського народу про неприпустимість проведення мітингу в Міжнародний день прав людини 10 грудня. Документи на своїй сторінці у Facebook опублікував глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв. Зокрема, в «прокурорському» застереженні йдеться про те, що організатори не погодили проведення мітингу з владою Сімферополя.

У документі також вказується на те, що незважаючи на це, на 14:00 (за місцевим часом) 10 грудня в Сімферополі, на площі Леніна, Комітет захисту прав кримськотатарського народу все-таки планує провести свої заходи.

«У перебігу зазначених заходів планується використання антиросійської риторики», — мовиться в застереженні «прокуратури».

Раніше в Комітеті захисту прав кримськотатарського народу повідомили, що влада Сімферополя відмовила у проведенні мітингу, присвяченого захисту прав людини. У відповідь на це активісти заявили, що проведуть пікет-протест у кримській столиці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!