Міліція затримала активіста через події під Вінницькою ОДА

Правоохоронні органи Вінницької області затримали одного з активістів, який брав участь у протистоянні біля будівлі Вінницької облдержадміністрації 6 грудня, повідомили в обласному управлінні МВС. 25-річного вінничанина підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу «хуліганство» і «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», заявили в міліції. «6 грудня під час проведення позачергової сесії обласної ради біля приміщення ОДА окремі агресивно налаштовані мітингувальники грубо порушили громадський порядок.

Внаслідок чого вісім працівників вінницької міліції, які несли службу з охорони громадського порядку, були госпіталізовані з тілесними ушкодженнями та отруєннями газом», — заявили в управлінні МВС.

Слідчі дії зараз тривають, міліція продовжує збирати інформацію і встановлювати осіб, які спровокували протистояння біля обласної адміністрації.

6 грудня у Вінниці активісти штурмували будівлю облради, в результаті чого постраждали декілька правоохоронців. У приміщенні ОДА була запланована позачергова сесія щодо відставки чинного голови облради Сергія Свитка. Активісти пройшли в будівлю, зайняли залу і президію та підготували звернення до президента щодо звільнення голови Вінницької ОДА Анатолія Олійника.

Згодом у міліції повідомили про відкриття кримінальних проваджень за фактом порушення громадського порядку і побиття міліціонерів біля Вінницької облдержадміністрації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!