Мінінформполітики вже знайшли перше завдання

Активісти звертають увагу новоствореного Міністерства інформаційної політики на те, що в українському інтернет-просторі зʼявляється велика кількість російських телеканалів.

Про це сказав однин з лідерів Інформаційного майдану голова виконкому ВМГО “Спілка молодих державних службовців” Павло Білоножко на прес-конференції в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

«На українських сайтах російські канали останнім іноді почали зʼявлятися все більше і більше, чого раніше в такій кількості не було. Всюди вони вимикаються, відповідно до прийнятих на державному рівні рішень, а інтернет, YouTube ніхто не хоче помічати, ніхто не працює над цим»,— наголосив Білоножко.

Тому завданням міністра інформаційної політики, за його словами, буде зробити висновки і подати кадрові пропозиції стосовно відповідності посадам тих людей, які нині відповідають за цей напрям.

«Зробити чітку аналітичну довідку на Президента і на голову уряду, в якій зазначити, хто, як, яким чином (неефективно працює у держструктурах.— Ред.), і механізми вирішення цього питання»,— сказав він.

Білоножко наголосив, що ініціатива створити таке міністерство назріла вже давно.

«На це є не тільки всі підстави, а це — необхідність, викликана розвитком інформаційних технологій. Тому повинен бути міністр і представляти галузь в уряді, відстоюючи інтереси нашої держави на найвищому рівні»,— зазначив він.

На думку експертів, головним завданням Мінінформу є проведення необхідних реформ для налагодження коректної роботи центральних органів виконавчої влади у сфері інформаційної політики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!