У Порошенка сподіваються, що 9 грудня бойовики «отямляться»

Українська влада сподівається, що бойовики та ті, хто за ними стоять, все ж таки «отямляться» й припинять обстріли, починаючи з 9 грудня, інакше цивільному населенню на тимчасово підконтрольних їм територіях загрожує гуманітарна катастрофа.

Про це заявив під час брифінгу у Києві благодійник глави Адміністрації Президента з питань міжнародних відносин Валерій Чалий, передає кореспондент Укрінформу.

«Я покладаю надії не на конкретний день, а на те, що вже отямляться ті, хто просто нехтують кількістю жертв у Донецькій і Луганські області, отямляться ті, хто не може після фейкових виборів взагалі ніяк забезпечити існування громадян там»,— прокоментував він проголошений 9 грудня «день тиші».

Заступник Глави АПУ наголосив, що на тимчасово підконтрольних російських бойовикам територіях наразі є велика загроза гуманітарної катастрофи. «Без припинення вогню ми можемо просто втратити наших співгромадян»,— наголосив Чалий на важливості дотримання прокремлівськими бойовиками проголошеного перемирʼя.

Він також підкреслив, що українська влада готова постійно направляти гуманітарну допомогу, однак російські найманці не дозволяють це робити.

Заступник глави АПУ висловив сподівання, що бойовики використають можливість для започаткування з 9 грудня процесу реального перемирʼя та припинення вогню.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!