"Зелені" можуть допомогти новим українським парламентарям змінити політсистему - Р.Хармс

Ребекка Хармс

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Представник «Партії Зелених» Європейського парламенту вважає, що її політична сила може допомогти новим українським парламентарям змінити функціонування політичної системи в країні. Про це вона сказала журналістам після зустрічі делегації «Партії Зелених» Європарламенту з представниками фракції «Самопоміч».

Р.Хармс зазначила, що співробітництво між Європейським парламентом та Верховною Радою вже має тривалу історію. «Зараз в цій нові ситуації після парламентських виборів нам требатлише посилювати співробітництво з укоаїнським парламентом….Нам треба нарощувати співробітництво саме з новими обличчями та новими персоналіями»,- додала Р.Хармс.

Вона зауважила, що вже не одне десятиліття представляє «Партію Зелених» в Європейському парламенті.

«Ми якраз пришли до нього ще в минулому як соціальний рух з питань довкілля та його захисту, тому ми маємо добрі знання, як змінити функціонування політичної системи і в цьому як раз ми можемо допомогти якнайбільше»,— зазначила Р.Хармс.

В свою чергу народний депутат від фракції «Самопоміч» на уточнююче запитання щодо того, в чому полягатиме співпраця його політсили з «Партією Зелених», відповів: «Насамперед, це боротьба з корупцуєю…, далі — творення громадянських свобод…. та, безумовно, тема, яка зараз, на жаль, в Україні не отримує достатньо уваги — це захист довкілля».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!